iTanalyze.com
  عبارت مورد جستجو  
تحلیل وضعیت فناوری اطلاعات در ایران  
Home صفحه اول آرشیو ارتباط باما درباره ما ارسال مطلب سایت های مرتبط وبلاگ نظرسنجی جستجو
archived.jpg
resaneh3.jpg
iBridge Berlin 2014-1.jpg
pardee.jpg
Tuesday 10 Mar 2009سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۷

اهداي جايزه به برندگان ايرانسل

جوایز بزرگ جشنواره های تابستان و پائیز 87 ایرانسل بعد از ظهر دوشنبه و طی مراسمی به برندگان اهدا شد.
به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این مراسم با حضور نمایندگان دادستان کل کشور، سازمان صدا و سیما، اصحاب رسانه، مدیران ایرانسل و جمعی از مشترکان و برندگان جوایز ایرانسل برگزار شد.
براساس این گزارش، از میان مشترکانی که در بازه زمانی 8 تیر ماه تا 9 مهر ماه 87 حداقل 30 هزار تومان مصرف داشته و شش امتیاز کسب کرده بودند، "زهره همایونی" دارنده سیم کارت اعتباری ایرانسل از شهر بابلسر برنده جایزه 150 میلیون تومانی ایرانسل در جشنواره تابستانی شد.
همچنین "تاجیه ساکی مکی زاده" دارنده سیم کارت اعتباری ایرانسل از اهواز نیز از میان کسانی که حداقل 20 هزار تومان مصرف داشته و چهار امتیاز کسب کرده بودند، جایزه 100 میلیون تومانی جشنواره تابستانی ایرانسل را از آن خود کرد.
در این مراسم همچنین جوایز برندگان 10 دستگاه خودروی گل از میان مشترکان جدیدی که در بازه جشنواره تابستانی ایرانسل ثبت نام خود را تکمیل و مدارک خود را به ایرانسل ارسال کرده بودند و نخستین تماس را از سیم کارت خود برقرار کرده بودند، به "كيميا پور احمد" از تهران، "فرشيد محمد قزل اياق" از تهران، "رقيه پژمان" از تبریز، "حسن قربانی" از کردستان، "بتول خزایی" از کرمانشاه، "وهاب اسكندری" از قزوین، "ابوالفضل افسونی" از زنجان و "جبرائيل چمنی" از کرمان که در محل برگزاری مراسم حضور داشتند، اهدا شد.
گفتنی است در این مراسم سه دستگاه خودروی مرسدس بنز کلاس A ویژه مشترکین جدید در جشنواره عید تا یلدای 87 ایرانسل که پیش از این قرعه کشی آن با حضور نمایندگان دادستان کل کشور، صدا و سیما و اصحاب رسانه برگزار شده بود به "سيرش لك مظاهری" از اروميه، "شاهين تيموری" از اسلامشهر و "مينا فرحزادی" از ملارد کرج که همگی مشترک سیم کارت اعتباری ایرانسل بودند، اهدا شد.
همچنین "فرخ نادری" از سلماس با مصرف 30 هزار تومان در طول این جشنواره و کسب شش امتیاز برنده یک دستگاه خودروی بنز کلاس E و "پولاد باغچیقی" از بجنورد با مصرف 20 هزار تومان و کسب چهار امتیاز برنده یک دستگاه خودروی بنز کلاس C شده بودند که جوایز آنها نیز در این مراسم اهدا شد.
براساس این گزارش، بخشی از جوایز جشنواره زمستان 87 ایرانسل نیز که در حال برگزاری است، در این مراسم اهدا شد. براین اساس در میان کسانی که از 1 دی ماه تا 30 اسفند ماه 87 با تکمیل ثبت نام و ارسال مدارک به ایرانسل، نخستین تماس را از سیم کارت خود برقرار کنند، در هر ماه به 5 نفر از مشترکان 250 سکه تمام بهار آزادی اهدا می شود.
بدین ترتیب، پس از برگزاری قرعه کشی ویژه دی ماه جشنواره زمستان 87 ایرانسل که هفته گذشته و با حضور نمایندگان دادستان کل کشور، صدا و سیما و اصحاب رسانه انجام گرفته بود، 50 سکه تمام بهار آزادی به "مجيد بهزادی مطلق" از قم، "صاحبعلی يوسفی" از گیلان، "جميله سليمی" از شيراز و "شيدا فلاحی" از تهران اهدا شد.
براساس این گزارش، جشنواره زمستان 87 ایرانسل ادامه دارد، به طوریکه تمامی مشترکینی که تا 30 اسفند 87 اقدام به تکمیل ثبت نام، ارسال مدارک و برقراری نخستین تماس از خط ایرانسل خود کنند در قرعه کشی 250 سکه تمام بهار آزادی برای 5 نفر شرکت داده می شوند، همچنین اگر در فاصله زماني 20 بهمن تا 23 اسفند با تكميل ثبت نام و ارسال مدارك، نخستين تماس از سيم كارت خريداري شده برقرار شود، مشترک در قرعه كشي يك دستگاه خودروي سيتروئن NewC5 نیز شركت داده مي شود.
از سوی دیگر مـشتركیـنی كـه در طی مـدت جشـنواره زمستان ایرانسل تا 30 اسفند، از سیم کارت اعتباری یا پیام رسان خود دست کم 40 هزار تومان استفاده كرده و یا صورتحساب سیم کارت دائمی خود را تا همین مبلغ پرداخت كرده باشند، در قرعه کشی یک دستگاه آپارتمان در شهر تهران به همراه یک خودروی مـزدا 3 شرکت داده می شوند.
تمامی مراسم های قرعه کشی و اهدای جوایز ایرانسل، با حضور نمایندگان دادستان کل کشور، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و خبرنگاران صورت می پذیرد و اسامی برندگان تمامی قرعه کشی های ایرانسل تنها از طریق سایت اینترنتی این شرکت به نشانی www.Irancell.ir و یا روزنامه های کثیرالانتشار به اطلاع عموم می رسد.


نظرات خوانندگان

:: ارسال کننده منوچهر در ۲۹ فروردین ۸۸ - ۱۵:۴۸ >

کلیه خدمات ایرانسل بسیار خوب است امادر خصوص نحوه جایزه سیم کارت خیلی ضعیف وکند عمل می شود ویا به آدرس ارسال می شود ویا نمی شود که کلی باید دنبال یک سیم کارت بی قابل گشت تا پیدایش کرد این یک ضعف بسیار بزرگ برا ایرانسل است تا کنون 2 شماره خریداری کرده ام وجایزه اش را نگرفتم


:: ارسال کننده سعید فنائی در ۱۶ مرداد ۹۰ - ۱۴:۵۷ >

باسلام خدمت شما وقبول طاعت شما عزیزانمن درمسابقه مرداد ماه 90 شرکت نموده ام می خواستم از شما ببرسم که تا رتبه چد دررور برنده است بالای 100 یا زیر 100 وچگونه حساب می کنید


:: ارسال کننده محسن در ۳ آذر ۹۰ - ۱۰:۳۴ >

سلام خدمت عزیزان میخواستمن بپرسم چرا در این اسمس های ایران سل که به ما میدهین برنده شدین .چرا همش دروغی هست.در صورت نظرات با این شماره تماس حاصل فرمایید.


:: ارسال کننده زهرا مرادی در ۱ دی ۹۰ - ۲۲:۳۸ >

من با اینکه یک سیم کارت ایرانسل به تازگی خریدم اما سیم کارت جایزه اش به دستم نرسید درضمن به من پیام داده شد برنده شدم اما ... بودچرا


:: ارسال کننده morteza در ۲۶ فروردین ۹۱ - ۱۷:۵۱ >

با سلام مدتهاست که درمسابقه شرکت کردم اما هیچی نصیبم نشد


:: ارسال کننده شورانگیز در ۴ مهر ۹۱ - ۱۷:۳۴ >

بااسلام ایرانسل تا .لان بهمن دوبار پیام داده که برنده شدهام ولی هیچ نبوده اخرینپیام روز شنبه بود که پیامشان این بود شما در جشنو.ئه تابستانی برنده1دستگاهled شدهاید ادرس ومشخصات خود را ارسال کنید اماداخل سایت اسم من نیست حالا پیامای ایرانسل را باور کنم یا همش دروغه گیجشدم ازدست ایرانسل ا


:: ارسال کننده محمد در ۶ مهر ۹۱ - ۱۳:۴۹ >

با سلام ما در قرعه کشی تابستانی برنده تلوزیون شدیم وحدود 25000 هزار تومان شارژخریدم و به جای هزینهی بست به ان شماره فرستادم که بایستی در تاریخ4.7.91 ارسال ودر تاریخ7.7.91 به دست ما برسد ایا این جایزه از طریق کجا و چگونه به دست ما میرسد .....با تشکر فراوان

ارسال نظرات
(you may use HTML tags for style)


ایران
جهان
وبلاگ

 
نرم افزار
تجارت الکترونیکی
دولت الکترونیکی
بانکداری الکترونیکی
آموزش الکترونیکی
تکفا
امنیت
اینترنت
مخابرات
جامعه اطلاعاتی
رویدادها
قوانین و مقررات
 


نقل مطالب سایت باذکر منبع مجاز است