ITanalyze

تحلیل وضعیت فناوری اطلاعات در ایران :: Iran IT analysis and news

ITanalyze

تحلیل وضعیت فناوری اطلاعات در ایران :: Iran IT analysis and news

  عبارت مورد جستجو
تحلیل وضعیت فناوری اطلاعات در ایران

دولت در لایحه بودجه سال ۹۹ اعتبارات هزینه ای بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات را ۸ هزار و ۵۰۵ میلیارد ریال برآورد کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، در لایحه بودجه سال ۹۹ در جدول شماره ۶ بخش جداول کلان، اعتبارات هزینه‌ای و تملک دارایی‌های سرمایه‌ای در فصل ارتباطات و فناوری اطلاعات برآورد شده است.

دولت در لایحه بودجه ۹۹، مبلغ ۸ میلیون و ۵۰۵ هزار و ۹۱۰ میلیون ریال ( ۸ هزار و ۵۰۵ میلیارد ریال) را برای عملکرد هزینه ای این بخش برآورد کرده است.

این درحالی است که برآورد عملکرد هزینه‌ای بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال ۹۷ مبلغ ۴ میلیون و ۸۰۳ هزار و ۲۵۳ میلیون ریال بوده و در بودجه هزینه ای مصوب سال ۹۸ نیز، برای اعتبارات این بخش ۶ میلیون و ۲۴۳ هزار و ۱۰۴ میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

از مبلغ در نظر گرفته شده برای اعتبارات هزینه ای سال ۹۹ مبلغ ۵۲۰ هزار میلیون ریال مربوط به بودجه اختصاصی می شود.

در همین حال در بخش اعتبارات مربوط به تملک دارایی های سرمایه ای بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور نیز، عملکرد سال ۹۷ مبلغ ۱۱ میلیون و ۶۸۴ هزار و ۵۹۳ میلیون ریال بوده و بودجه مصوب این بخش در سال ۹۸ مبلغ ۳۰ میلیون و ۴۰۵ هزار و ۲۹۰ میلیون ریال درنظر گرفته شده است.

در این راستا در لایحه بودجه سال ۹۹ ، برآورد اعتبار مربوط به تملک دارایی های بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات، ۳۲ میلیون و ۵۹۱ هزار و ۴۵۶ میلیون ریال پیشنهاد شده است.

  • ۹۸/۰۹/۲۲

بودجه سال 99

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">