ITanalyze

تحلیل وضعیت فناوری اطلاعات در ایران :: Iran IT analysis and news

ITanalyze

تحلیل وضعیت فناوری اطلاعات در ایران :: Iran IT analysis and news

  عبارت مورد جستجو
تحلیل وضعیت فناوری اطلاعات در ایران

سخنگوی شرکت مخابرات ایران گفت: این شرکت در چهاردهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با استفاده از همه ظرفیت‌های خود برای فراهم‌آوردن و تأمین امن‌ترین بسترهای ارتباطی و افزایش سطح پوشش و پایداری شبکه اقدام کرد.
به گزارش شرکت مخابرات ایران، حامد شیخ پور، افزود: باتوجه‌به اهمیت زیرساخت‌های مخابراتی در روند برگزاری انتخابات برای پایداری و تضمین ارتباطات در سراسر کشور، با استفاده از همه ظرفیت‌های خود برای فراهم‌آوردن و تأمین امن‌ترین بسترهای ارتباطی و افزایش سطح پوشش و پایداری شبکه برای خلق شورآفرینی و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات هشتم تیرماه ۱۴۰۳ کوشش فراوانی در همه استان‌ها صورت داده است و همه شعب اخذ رأی در سراسر استان با آمادگی کامل، در امنیت و پایداری کامل قرار دارند.

وی، بر پایداری همه زیرساخت‌های ارتباطی برگزاری انتخابات در استان تأکید کرد و گفت: باتوجه‌به لزوم استفاده از بستر زیرساخت مخابراتی در زمان برگزاری انتخابات، همه عوامل اجرائی از جمله بخش‌های فنی و پشتیبانی شبکه‌های ارتباطی قبل از فرایند برگزاری انتخابات تا پایان این رویداد ملی در همه استان‌ها در حالت آماده‌باش کامل قرار دارند.

سخنگوی مخابرات خاطرنشان کرد: بسترهای مخابراتی برای پایداری ارتباطات از جمله شبکه تلفن ثابت، همراه، دیتا و همچنین شبکه فیبر نوری در شعب اخذ رأی ثابت و سیار در همه مناطق پیش‌بینی شده است.

شیخ پور گفت: بر اساس گزارش‌های رسیده از همه مناطق مخابراتی در سراسر کشور، همه زیرساخت‌های موردنیاز جهت برپایی انتخابات امروز جمعه ۸ تیرماه از جمله فیبر نوری و ظرفیت‌های ارتباطی، در همه نقاط تعریف‌شده از سوی ستاد برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری در استان و فرمانداری‌ها با درنظرگرفتن رابط‌های پشتیبان برای هر یک از مسیرهای مطمئن و پایدار، تأمین شده و تا این لحظه هیچ‌گونه مشکلی در بخش‌های مختلف وجود ندارد.

وی با اشاره به استقرار اکیپ‌های فنی مفصل‌بندی فیبر نوری برای رفع هرگونه خرابی احتمالی در حوزه‌های انتخاباتی سراسر استان‌ها خاطرنشان کرد: آمادگی لازم برای رفع سریع مشکلات به‌منظور پایداری ارتباطات در روز انتخابات وجود دارد و وضعیت مخابراتی در حوزه‌های انتخاباتی استان به‌صورت مانیتورینگ و لحظه‌ای رصد و پایش می‌شود.

سخنگوی مخابرات با تأکید بر اینکه پوشش ارتباطی شعب اخذ رأی انتخابات ریاست‌جمهوری بر بستر شبکه‌های ارتباطی همراه و ثابت مخابرات است، ادامه داد: اقدام‌های لازم زیرساخت‌های مخابراتی برای برگزاری هر چه‌بهتر چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در استان مهیاست.

شیخ پور با تأکید بر اهمیت اتخاذ تمهید لازم در راستای عدم بروز مشکل ارتباطی و مخابراتی در بازه زمانی برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری از همکاران مخابراتی خواست تا با تلاش و برنامه‌ریزی‌های فنی و نظارت دقیق بر زیرساخت‌های مخابراتی به‌منظور برگزاری این امر مهم، پشتیبان ستاد انتخابات در هر استان باشند.

وی خاطرنشان کرد: بسترهای مخابراتی برای پایداری ارتباطات از جمله شبکه تلفن ثابت، همراه، دیتا و همچنین شبکه فیبر نوری در شعب اخذ رأی ثابت و سیار پیش‌بینی شده است.

سخنگوی مخابرات با اشاره به حضور اکیپ‌های فنی مخابراتی باهدف پایداری شبکه در انتخابات ریاست‌جمهوری در سراسر کشور گفت: همه مدیران و کارکنان فنی در حالت آماده‌باش کامل هستند و اکیپ‌های فنی در تمام استان‌ها مستقرند که در صورت قطعی احتمالی در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع خرابی و برقراری ارتباط اقدام کنند.

شیخ پور ادامه داد: بر اساس گزارش‌های رسیده در استان‌ها، در حال حاضر فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها به فناوری فیبر نوری تجهیز هستند و مشکلی در پایداری زیرساخت‌های ارتباطی نداریم.

وی با اشاره به این مهم که انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری یکی از رویدادهای بزرگ و دارای اهمیت در کشور است افزود: شرکت مخابرات ایران، علاوه بر رسالت‌های ذاتی و خدماتی، باهدف اجرای برنامه مسئولیت‌های اجتماعی، تمام توان و تلاش خود را در راستای پایداری شبکه و تأمین ارتباطات بیش‌ازپیش به کار بسته است.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">