ITanalyze

تحلیل وضعیت فناوری اطلاعات در ایران :: Iran IT analysis and news

ITanalyze

تحلیل وضعیت فناوری اطلاعات در ایران :: Iran IT analysis and news

  عبارت مورد جستجو
تحلیل وضعیت فناوری اطلاعات در ایران

رئیس شورای شهرتهران گفت: کارگروه ساماندهی دکل ها، آنتن ها و ایستگاه های ارتباطات رادیویی در شهر تهران تنها برای زمینها و ساختمانهای شهرداری است و نصب دکل در شهر را مد نظر ندارد.

در ادامه جلسه روز یکشنبه شورای اسلامی شهر تهران موضوع انتخاب نماینده شورای شهر در کارگروه ساماندهی دکل ها، آنتن ها و ایستگاه های ارتباطات رادیویی در شهر تهران مورد بررسی قرار گرفت.

در جریان بررسی این دستور زهرا صدراعظم نوری خواستار توجه به محیط زیست و سلامت شهروندان در ساماندهی دکل های مخابراتی شد.

همچنین محمد سالاری رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران گفت: بخش عمده ای از اعتراضات به دکل ها و آنتن ها ناشی از تبعاتی است که برای مردم دارد اما غلبه این لایحه در حوزه معماری و شهرسازی است، از این رو  پیشنهاد می کنم در صورتی که امکان حضور دو نماینده وجود دارد، یک نماینده از کمیسیون شهرسازی و یک نماینده از کمیسیون سلامت در این کارگروه معرفی شوند.

محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران نیز در توضیح فعالیت این کارگروه ابراز داشت: این کارگروه تنها برای زمین ها و ساختمان های شهرداری است و نصب دکل در شهر را مد نظر ندارد؛ این در حالی است که بسیاری از شرکت های بخش خصوصی بدون اطلاع شورا دکل های خود را روی پشت بام املاک خصوصی نصب می کنند.

وی افزود: ممکن است یک شرکتی در طرح شبکه آنتن دهی خود نقطه ای را مد نظر قرار دهد و این نقطه احتمالا در زمین های شهرداری باشد که این اتفاق خیلی کم رخ می دهد؛ در این شرایط این کارگروه تشکیل جلسه می دهد و موضوع نصب دکل را بررسی می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس شورای اسلامی شهر تهران عنوان داشت: ما ۴۹ نمایندگی در شورای شهر داریم که بخش عمده ای از این نمایندگی ها تصمیمات چند بخشی است؛ از این رو باید تعاملی بین نمایندگان صورت گیرد تا همه کمیسیون ها در بخش های مختلف فعال شوند.

در نهایت با تصویب اعضای شورای شهر تهران، انتخاب نماینده شورا در کارگروه ساماندهی دکل ها تا زمان برگزاری جلسه مشترک بین کمیسیون های مربوطه و انتخاب یک نماینده از دستور کار خارج شد.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">