ITanalyze

تحلیل وضعیت فناوری اطلاعات در ایران :: Iran IT analysis and news

ITanalyze

تحلیل وضعیت فناوری اطلاعات در ایران :: Iran IT analysis and news

  عبارت مورد جستجو
تحلیل وضعیت فناوری اطلاعات در ایران

سرپرست اورژانس کشور آموزش مجازی عموم جامعه و کارکنان شاغل در فوریت‌های پزشکی خبر داد و گفت:به منظور توسعه آموزش‌های نظری، تفاهم نامه همکاری‌های مشترک بین سازمان اورژانس کشور و دانشگاه علوم پزشکی مجازی به امضا رسید.

به گزارش فارس، به منظور توسعه آموزش‌های نظری، تفاهم نامه همکاریهای مشترک بین سازمان اورژانس کشور و دانشگاه علوم پزشکی مجازی به امضا رسید. 

این تفاهم نامه پس از بحث و تبادل نظر پیرامون اهمیت رشد و گسترش آموزش های مجازی و سهولت دسترسی به آنها در تمامی پایگاههای اورژانس 115 و استفاده از این فرصت در اورژانس پیش بیمارستانی به منظور توسعه آموزش های نظری و شبیه سازی شده از طریق آموزش الکترونیک، برای کارکنان فوریتهای پزشکی کشور به امضای کولیوند، رئیس سازمان اورژانس کشور و استاد، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مجازی رسید.

در مراسم امضای این تفاهم‌نامه، پیرحسین کولیوند، سرپرست اورژانس کشور با اشاره بر توسعه آموزش‌های نظری و شبیه سازی شده از طریق آموزش الکترونیک اظهار داشت: با توجه به استانداردهای روز دنیا باید بستر مناسبی برای آموزش عمومی و تخصصی کارکنان اورژانس پیش بیمارستانی فراهم شود.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به ‌اهمیت رشد و گسترش آموزش های مجازی، سازمان اورژانس کشور در جهت استفاده از این فرصت در اورژانس پیش بیمارستانی و سهولت دسترسی به آنها در تمامی پایگاههای اورژانس 115، تفاهم نامه همکاری مشترک با دانشگاه علوم پزشکی مجازی امضا شده است.

کولیوند افزود: همچنین در کنار این آموزش‌ها، بخشی نیز جهت آموزش عمومی ایجاد خواهد شد و هموطنان در صورت علاقمندی، از آموزش‌های عمومی و اولیه در زمینه امداد رسانی و اورژانس برخوردار شوند.

  • ۹۶/۱۰/۲۵

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">